Üretilen tüm Tiny House modellerimiz her mevsime uygun; birinci sınıf iç ve dış malzemeler, yalıtım sistemleri kullanıldığından yaz ve kış yaşamaya uygun hale gelmiştir.

Satın almış olduğunuz ürün modelinin toplam ağırlığına göre değişkenlik gösterebilir. Örneğin 4 metre 750 kg bir Tiny House’u 1.6 motor ve üzeri araçlarla rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Satın almış olduğunuz ürünün ölçüleri ve kilogramına göre izin gerektirmeden transfer edebilirsiniz.

Mevcut kataloğumuzda bulunan ürünler üzerinden, statik ve mühendislik olarak üretimde sorun teşkil etmeyen değişiklikleri mimarlarımız tarafından isteğinize uygun şekilde tasarlayabiliriz.

Alıcı Tiny House’ların satın alımında ve sonrasında ÖTV,MTV gibi vergilerden muaftır. Satın alırken ödeyeceğiniz %18 KDV haricinde yılda bir kere muayene yaptırmanız gerekmektedir.

Tiny House’larımız plakalı olduğundan imarsız arsa ve arazilerde Tiny House’unuzu  imar gerektirmeden konumlandırabilirsiniz.

Seçilen modele göre değişir. 750 kg’dan başlayıp 25000 kg’a kadar çıkabilmektedir. aşağıdaki gibi listelenen lisanslarla: 750 kg ve altı, O1 Lisansı altında olacaktır. 750 kg’dan 3500 kg’a kadar O2 Lisansı altında olacaktır. 3500 kg’dan 10000 kg’a kadar O3 Lisansı altında olacaktır. 10000 kg’dan 25000 kg’a kadar. O4 Lisansı altında olacak

Ürünlerimizde mobilyalı ve mobilyasız seçeneklerimiz mevcut.

75 ile 125 litrelik tank vasıtasıyla pis suyu tankın içerisinde toplayabilirsiniz ve hareket halindeyseniz güzergah üzerindeki kanalizasyon noktalarına boşaltımını yapabilirsiniz.Eğer hareket halinde değilseniz bulunduğunuz yere bir fosseptik çukuru açtırarak bu sorunu çözebilirsiniz.

4×4 kırılmaz cam kullanarak hem yalıtımı hem de güvenliği sağlamış oluyoruz.

tr_TRTurkish

Karşılaştırılan Ürünler