Hakkımızda

“Hayallerimiz hedeflerimizdir” ilkesiyle, uzun yıllara dayanan birikim ve tecrübenin ürüne dönüşmüş adıdır “HAYAL EVLERİ”.

 

Şirketimiz, 2000’li yıllarda çelik ve betonarme yapılarla, çiftlik evleri, büyük ve küçükbaş ağılları, ağaçlı bahçeler ve hobi hayvanat bahçeleri inşaatlarıyla faaliyete başlamıştır. Birçok ulusal ve uluslararası projeleri başarıyla uygulamıştır.

 

Şirketimiz, “Hayal Evleri Projesiyle” faaliyet alanlarını genişletmiş, huzurlu ve mutlu yaşama yeni bir kapı açmıştır. “Doğada yaşa, doğal yaşa” sloganıyla “küçük evler, büyük mutluluklar” oluşturmaya katkıda bulunmayı amaçlamıştır. 

 

Hayal Evleri, “hayatını ihtiyaçları için harcayan insandan; ihtiyaçlarını hayatı için kazanan insana uzanan “nefestir”.

 

Kalabalıkların kabalıklarla hayatı çekilmez hale dönüştürdüğü bir zaman diliminde, deprem vb. afetlere, bulaşıcı hastalıkların da eklendiği bir süreçte; bunalan, yeni bir nefes, yeni bir soluk arayanların adresidir “Hayal Evleri”.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

“İnsan hayatını kolaylaştıran ve mutlu dünya ailesini oluşturan ulusal ve uluslararası her türlü yapı projelerine liderlik” etmektir. Yurt içi ve yurtdışı pazarlarda en güvenilir ‘marka’ olmaktır.

Misyonumuz

Misyonumuz

Beklenti ve ihtiyaçları en güzel şekliyle, kaliteden ödün vermeden en uygun maliyetle karşılamaktır.

 

Değişim ve yeniliklerin gerektirdiği güven ve hizmet kalitesini müşterilerimize sunmaktır.

 

En büyük ülkümüz, ürün ve hizmet kalitemizi “güven” duygusuyla pekiştirmektir.