Yapım Sürecimiz

Birinci Aşama

Öncelikle satış ekibimiz, uzman mimar kadromuz ve sizler ile birebir yaptığımız ön görüşmeyle hem karşılıklı olarak tanışıyor hem de tasarlamak istediğiniz hayalinizdeki evinizin ön çalışmasını birlikte yapıyoruz.

İkinci Aşama

Ön görüşme sonrasında elde ettiğimiz verileri bir araya getiriyor ve mimar kadromuzun hazırladığı tasarımlarla birlikte ayrıntılı bir proje çizimi yapıyoruz. Proje çizim sonrası ürün maliyetini çıkarıyoruz.

Üçüncü Aşama

Hayalinizdeki evinizin tasarım ve maliyetini onayınıza sunuyoruz. Sizden alınan onayla karşılıklı olarak sözleşmeyi imzalıyor ve uygulama aşamasına geçiyoruz.

Dördüncü Aşama

Üretim ekibimiz projenizi gerçeğe dönüştürme aşamasında tüm ustalık becerilerini sergiliyor ve hayallerinizi hayata geçiriyoruz. Hayallerinizi hayata geçirme sürecinin her aşamasını fotoğraf ve videolar göndererek adım adım sizlerle paylaşıyoruz.

Beşinci Aşama

Üretimin tamamlanmasıyla kalite kontrol ekibimizin denetimleri sonrası teslimat aşamasına geçiriyoruz. Tüm testlerden onay alan ürününüz transfere hazır. Hayalinizdeki eviniz Hayal Evleriyle hayat buluyor.