Your search results

Yapım Sürecimiz

Yapım Sürecimiz

Birinci Aşama

Öncelikle satış ekibimiz, uzman mimar kadromuz ve sizler ile birebir yaptığımız minik ön görüşmeyle hem karşılıklı olarak tanışmış oluyoruz hem de tasarlamak istediğiniz minik eviniz için hayalleriniz, fikirleriniz ve tasarılarınız hakkında sohbet ediyoruz.

 

İkinci Aşama

Tamamlanan tasarım ve çizimler; siz ve ekibimiz tarafından onaylanınca, bir anlaşma imzalanarak Tiny House’unuz için gerekli tüm malzemeler tedarik edilir  ve minik evinizin üretimine başlamış oluruz.

Üçüncü Aşama

Ön görüşme sonrasında elde ettiğimiz verileri bir araya getirerek, mimar kadromuzun ortaya koyduğu tasarılarla birlikte ayrıntılı bir çizim ve maliyet sunumu oluşturup sizlere bir teklif sunuyoruz. Onayladığınız takdirde bir sonraki aşamaya gidilir ve anlaşma duruma geçilir.

 

Dördüncü Aşama

Tamamıyla istediğiniz tasarının gerçekleştiğini görebileceğiniz bu evrede, üretim ekibimiz sizin hayallerinizi gerçeğe dönüştürme aşamasında tüm ustalık becerilerini sergileyip, çizim planının en ince detaylarını bile kaçırmadan minik evinizi inşa eder.Tüm bu süreç fabrikamızda gerçekleşmekte olup süreç boyunca sizlere fotoğraf ve videolar göndererek evinizin oluşumunu adım adım izleyebilme imkanı sağlıyoruz.

Beşinci Aşama

Üretimi tamamlanan minik evinizin tüm elektrik ve su tesisatı sistemleri testlerden geçirilir. Hatasız teslimat için gerekli olan kalite kontrol yapılır. İçerisine dahil edilen elektronik ürünler ve hareketli mobilyalar yerleştirilir ve teslime hazırlanır.

Son Aşama

Sizin tarafınızdan fabrikada son hali onaylanan minik eviniz, teslim yerine yerleştirilmek üzere yola çıkar. Yerleştirildikten sonra varsa demonte parçaların montesi yerinde yapılarak teslimat tamamlanmış olur.

tr_TRTurkish

Karşılaştırılan Ürünler