Az İş, Az Meşguliyet, Az Eşya, Çok Zaman, Çok Enerji, Çok Mutluluk

Birçoğumuz keşke zaman daha uzun olsa, zaman yetmiyor şikâyetini işitmiştir. Bizzat kendimiz yapmışta olabiliriz. Yapmak istediği birçok şeyi zaman yetersizliğinden yapamadığını, ailesine zaman ayıramadığını veya kendisine zaman ayıramadığı gibi şikâyetler. Peki çözüm?

Kendimize ve ailemize daha çok zaman ayırmak istiyorsak hayatımızdan bazı şeylerin öncelik sıralarını değiştirmemiz, bazı şeyleri çıkarmamız, bazı şeyleri de hayatımıza dâhil etmemiz gerekiyor. Hayatımızda bizi meşgul eden veya yoran o kadar çok fazlalıklar var ki bunlar bazen arkadaşlarımız, bazen eşyalarımız, bazen meşguliyetlerimiz, bazen de hiç farkına varmadığımız birçok şey.  Tiny house= Küçük ev yaşam tarzı tam da kendine ve ailesine daha çok zaman ayırmak isteyenler için bir çözüm olabilir. Az iş, az meşguliyet, az eşya, çok zaman, çok enerji, çok mutluluk hepsi burada. Hayatındaki sadeleşme ile kendine, ailene, yapmak istediğin şeylere çok zaman.

Küçük evler sadeleşmenin, kendine zaman ayırmanın, ailenle bol bol zaman geçirmenin yeni adresi olabilir. Yeni adresinizi sizlerle buluşturmak için hayal evleri olarak sitemizden modellerimizi inceleye bilir, arayarak bizlere ulaşabilir veya bizzat ziyaret edebilirsiniz. HAYAL EVLERİYLE HAYALLERİNİZE HAYAT VERİN.